Ön satış içeren siparişler hakkında

Sayın okurlarımız,

23 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasında düzenlediğimiz %50 indirim kampanyasıyla birlikte ön satışa açtığımız Hâtıralar ve Heybemden Hikâyeler adlı kitaplarımızın basım işlemi, katıldığımız 3 Mayıs programları nedeniyle gecikmiştir. İlanda da belirttiğimiz üzere 3 Mayıs tarihi en erken teslim tarihiydi maalesef bunu gerçekleştiremedik.

Basım işleminin gecikmesi sonrası, özür amaçlı siparişlerinize kitaplarımızdan armağan ekledik. Ancak basım işleminin daha da uzaması nedeniyle Nejdet Sançar‘ın tıpkıbasım bir fotoğrafı da yalnızca geciken siparişlerde geçerli olmak üzere siparişlere eklenmiştir.

Matbaadan kitapların basım aşamasında olduğunu, bize ulaşmasına müteakip aynı gün armağanlarıyla birlikte kargoya teslim edeceğimizi duyururuz.

Yeni çalışmaya başladığımız matbaayla basım aşamasında yaşadığımız gecikme nedeniyle bir kez daha özür diliyoruz. Dileyen okurlarımızın sipariş iptallerini gerçekleştirip, ücret iadelerini gerçekleştirebiliriz.

Saygılarımızla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.