BİLGİLERİM GÜVENDE Mİ?

Değerli müşterimiz www.bozkurtyayinlari.com olarak sizlere daha güvenli bir e-ticaret deneyimi yaşatmak istiyoruz. Çalışmalarımız ve beklentilerimiz bu yöndedir.

Bu sebeple aşağıda belirttiğimiz gizlilik haklarına bütün müşterilerimiz sahiptir.

· E-posta adresiniz, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım ve pazarlama aracı olarak kesinlikle kullanılmayacaktır.

· Bize verdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında, üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, ağ elimiz bünyesinde yürütülen istatistiksel çalışmalarda kullanılabilecektir.

· Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

· Kayıt esnasında vermenizi istediğimiz zorunlu bilgiler size daha iyi hizmet verebilmek ve posta, ödeme gibi durumlarda zorluk yaşanmaması içindir. Bu alanlar dışındaki bölümleri doldurmak zorunda değilsiniz.

· www.bozkurtyayinlari.com, üyelik bilgilerinizi kullanarak; yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında bilgilendirme amaçlı, e-posta, SMS veya posta gönderebilir.

· Size ait kişisel bilgileri toplamamızın amacı size güvenli, verimli ve sorunsuz hizmet verebilmektir. Genel olarak bu ağ elini incelemek, satılan ya da sergilenen ürünlere bakmak için kişisel bilgilerinizi girmenize ve üye olmanıza gerek yoktur.

· www.bozkurtyayinlari.com hiçbir durumda sizden e-posta ile, kullanıcı adınızı, şifrenizi ya da diğer kişisel bilgilerinizi istemeyecektir. Bu tür bir durumla karşılaştığınızda bilgilerinizi paylaşmayınız ve derhal bizi bilgilendiriniz.

www.bozkurtyayinlari.com yeni nesil ve güvenli bir e-ticaret ağ sayfasıdır. Zahmetsizce üye olabilir veya üye olmadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.