Ağ elimiz üzerinde vermiş olduğunuz siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca adresinize teslim edilmektedir. Siparişler MNG Kargo veya Sendeo ile gönderilir. (Yalnızca dergi abonelerinin gönderimleri PTT Kargo ile yapılmaktadır.)

Gönderilerimizde Sendeo için kargo ücreti sabit 55 TL‘dir.

Siparişinizdeki ürünlerin toplam ederi arttıkça ağ elimizdeki ücretsiz kargo kampanyalarına göre kargonuz ücretsiz olabilir. 350 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

Yurt dışına gönderim yapılmamaktadır.

Siparişiniz iş günleri içersinde verilmiş ise 24 saat içerisinde tüm ürünlerin temini sonrası kargoya teslim edilmektedir. Ön satış ya da anlık stok sorunu gibi durumlarda gecikme yaşanabilir. Gönderiniz kargo işlemi sonrasında iki (2) ile beş (5) iş günü içerisinde size teslim edilmektedir. Ancak bu durum bulunduğunuz ilçe-mahalleye göre değişiklik gösterebilir. Bu durumda muhatabınız bölgenize dağıtım yapan kargo şubesidir. Takip numaranız aracılığıyla kargo firmasına ulaşabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra aynı veya takip eden iş günü içerisinde kargo takip numarası belirtmiş olduğunuz e-posta adresine ve telefon numaranıza kısa mesaj (sms) ile gönderilir. Kargo takip numarasının gönderilmesiyle siparişiniz tamamlanmış kabul edilir.