Ağ elimiz üzerinde vermiş olduğunuz siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca adresinize teslim edilmektedir. Siparişler MNG Kargo ile gönderilir. (Yalnızca dergi abonelerinin gönderimleri PTT Kargo ile yapılmaktadır.)

Gönderilerimizde kargo ücreti sabit 8.45 TL‘dir. Ancak teslimat adresi, mobil hizmet alanı içerisinde ise siparişinizin toplam tutarına +7 TL eklenmektedir. Mobil taşıma hizmeti, ödeme sayfasında artı olarak belirtilmektedir. (Mobil Hizmet Alanı hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.)

Siparişinizdeki ürünlerin toplam ederi arttıkça ağ elimizdeki ücretsiz kargo kampanyalarına göre kargonuz ücretsiz olabilir. 75 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

Yurt dışına gönderim yapılmamaktadır.

Siparişiniz iş günleri içersinde verilmiş ise 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Gönderiniz iki (2) ile beş (5) iş günü içerisinde size teslim edilmektedir. Ancak bu durum bulunduğunuz ilçe-mahalleye göre değişiklik gösterebilir. Bu durumda muhatabınız bölgenize dağıtım yapan kargo şubesidir. Takip numaranız aracılığıyla kargo firmasına ulaşabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra aynı veya takip eden iş günü içerisinde kargo takip numarası belirtmiş olduğunuz e-posta adresine ve telefon numaranıza kısa mesaj (sms) ile gönderilir. Kargo takip numarasının gönderilmesiyle siparişiniz tamamlanmış kabul edilir.