Erk Yurtsever Armağan Kitabı | Yazı Çağrısı

3 Ocak 2017’de uçmağa varan büyüğümüz Erk Yurtsever için bir armağan kitabı hazırlamayı tasarlıyoruz. Çalışmada Yurtsever’in hayatı, edebi ve fikri çalışmaları, hatıraları vb. konuları ele alan yazılara yer verilecektir.

3 Ocak 2024 tarihinde yayınevimizden çıkarmayı planladığımız bu armağana katkıda bulunmanızdan şeref duyarız. 10 A4 sayfasını aşmayan ve bugüne kadar yayımlanmamış yazınızı 16 Eylül 2023 tarihine kadar bekliyoruz.

Armağana katkıda bulunmayı prensip olarak kabul edenlerin yazı içeriğinizi belirten kısa bir yazı ve biyografinizi 8 Şubat 2023 tarihine kadar [email protected] adresine e-posta ile göndermenizi önemle rica ederiz.

Yazım kurallarına aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.

Destek ve katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, selam ve saygılarımızı sunarız.

Hazırlama Kurulu

Ek : Yazım Kuralları

Erk Yurtsever Armağan Kitabı | Yazı Çağrısı” yazısında 3 düşünce

  1. Celal ocal diyor ki:

    Hazırlama kurulu başkanlığına kadirsinastlik ve vefa örneği bu çalışmanız için sizleri kutlar merhum erk yurtsever için bir makale yazacağımı belirtirim.

  2. ikbal vurucu diyor ki:

    vefa duygusunun ölmediğini gösteren bir proje… Teşekkür ederim… velakin rahmetlinin fikirleri, eserleri, hayatı ile konu sınırlanırsa beklenen yazılar gelmeyebilir. çünkü, eldeki eserlerine bakınca zor bir iş… sadece anılar ve hayatı yazılabilir… ama Türkçü olduğundan hareketle yazılabilecek alan genişletilirse, yani Türkçülük ve tarihi ile ilgili olursa yazmak isteriz… selametle kalın

  3. Pingback: Erk Yurtsever Armağan Kitabı - Milli Düşünce Merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.