1 – Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Okunduğu, fotokopisi çekildiği veya değiştirildiği tespit edilen ürünlerin iadesi yapılmayarak müşteri hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ürünün cildini, içeriğini, baskı veya kağıt kalitesini beğenmemek bir iade nedeni değildir. Bu şekildeki talepler dikkate alınmamaktadır.

2 – Sayfası eksik, basım hatası bulunan, formaları yanlış yerleştirilmiş kitapların mesuliyeti Bozkurt Yayınları’na aittir. Bu tür kitapları önceden haber vermek kaydıyla kargo ücreti Bozkurt Yayınları tarafından ödenecek şekilde tarafımıza göndererek değiştirilmelerini talep edebilirsiniz.

3 – www.bozkurtyayinlari.com sipariş aldığı ürünleri stoktan göndermektedir. Kısa süre içinde stoğu yenilenemeyecek bir kitabın sipariş edilmesi durumunda Bozkurt Yayınları önceden bildirmek kaydıyla siparişi bölerek eksik gönderim yapabilir. Diğer ürünler ayrı bir siparişe aktarılarak stok yenilendiğinde ayrıca kargo ücretsiz olarak gönderilir.

4 – www.bozkurtyayinlari.com sitesinden vermiş olduğunuz siparişlerinizi ürünler faturalandırılmadan iptal edebilirsiniz. Faturalandırılmış siparişlerin iptali yapılmamaktadır. Siparişlerinizi her zaman hesabım sayfasından takip edebilirsiniz.

5 – Ürün bedellerinin iadeleri ödeme yapılan yönteme göre; kredi kartları ile yapılan ödemelerde kredi kartları, banka havalesi veya posta çeki havalesinde ise müşteriden alınan hesap numaralarına yapılır. İade süresi üç (3) iş gününü geçmez.

6 – Yukarıdaki hususlarla ilgili bir anlaşmazlıkda Mesafeli Hizmet Yönetmeliği gereğince Hakem Heyetleri ve İlgili Mahkemeler Yetkili olacaktır. Siparişinizi onayladığınızda yukarıdaki hususları kabul etmiş olacaksınız. Bu hususlar www.bozkurtyayinlari.com sitesinin muhtelif yerlerinde ve Mesafeli Satış Sözleşmesinde ayrıca belirtilmiştir.